Udalosť - 11. september 2001

Kategorie: Slohy (celkem: 413 referátů a seminárek)Udalosť - 11. september 2001

11.september bol dlho iba obzčajným dátumom, no v roku 2001 bol "pošpinený" krvou ľudských životov. Áno, v nešťastnej tragédii zomrelo niekoľko desiatok ľudských životov. Nevinných životov.
Bolo asi pol tretej, keď som sa vracala domov zo školy. Vošla som a v obyvačke som zbadala rodičov a sestru uprene hľadieť na televízor. Divila som sa čo je tak zaujímavé a tak som sa šla pozrieť. V televízii som zbadala niečo neuveriteľné- celý New York bol ponorený do strachu a chaosu. Spočiatku som si myslela, že je to jeden z tých filmov o katastrofách no potom som zbadala, že je to realita. Krutá realita...
Nemo som hladela na to nešťastie, na kopu železobetónových trámov, črepy skla a tehál z podktorích odvážny požiarnici vzťahovali už mŕtve telá a v duchu som si vravela "PREČO?"
Ani teraz to neviem. Bolo veľa dohado, no tie prerástli až do vojnz v Irak,tak načo to vlastne bolo...?
No ešte dlho na to sa objavovali ľudia, ktorí hladali svojich neyvestných príbuzných aj keď už pomali prestali dúfať v ich návrat.
Možno sa o tom budú zanedlho učiť deti v škole a možno, že sa na to zabudne a nikto si ani nespomenie koľko ľudí stratilo život 11.septembra 2001 no ja viem, že mne sa to navždy vrylo do pamäte.

Nový příspěvekOchrana proti spamu. Kolik je 2x4?