Rozlúčka so školou

Kategorie: Slohy (celkem: 413 referátů a seminárek)

Informace o referátu:

  • Přidal/a: silvia121
  • Datum přidání: 30. června 2008
  • Zobrazeno: 11615×

Příbuzná témataRozlúčka so školou

Vážená pani riaditeľka, ctení učitelia, milí žiaci. Pre nás deviatakov nastal okamih, keď sa so školou musime rozlúčiť.

Pri tejto príležitosti si chceme zaspomínať, keď sme prvýkrát išli do školy. Boli sme nesmelí a strach nás sprevádzal po celý čas, kým sme nezbadali svojích kamarátov. Potom sme sa spolu učili písať písmenka, čítať.

Ani sme sa nenazdali a prvý stupeň sme mali za sebou. Opäť prišiel strach a obavy z druhého stupňa, lebo sme nastupovali do školy do Lipan a nepoznali sme žiadnych kamarátov. Po prvom mesiaci už sme sa cítili lepšie, lebo sme si našli medzi spolužiakmi kamarátov. Nároční bol najmä deviaty ročník, keď sme sa pripravovali na monitorové skúšky. Teraz to už máme úspešne za sebou. Každý z nás je už prijatý na tú školu, ktorú sme si zvolili a na ktorej chceme ďalej pokračovat v učení. My deviataci si prajeme, aby sa nám splnili všetky naše túžby.

Ďakujeme celému učiteľskému zboru za to, že nám vždy verili a vydržali to s nami až do dnes. Osobitná vďaka patri našej triednej pani učiteľke za jej obetavosť, pevné nervy a lásku. ĎAKUJEME!Nový příspěvekOchrana proti spamu. Kolik je 2x4?