Jubileum školy (príhovor)

Kategorie: Slohy (celkem: 417 referátů a seminárek)

Informace o referátu:

  • Přidal/a: anonymous
  • Datum přidání: 05. července 2007
  • Zobrazeno: 7160×

Příbuzná témataJubileum školy (príhovor)

Vážená pani riaditeľka, milí hostia, vážený učiteľský zbor!

Som veľmi rada, že sme sa tu všetci zišli, pretože naozaj máme čo oslavovať,
a to jubileum našej školy! Už je to 50 rokov, čo sa tu v škole učí.Každý jeden rok k nám prichádzajú malí prváčikovia, ktorí sa usilujú naučiť sa písať a čítať, ale aj počítať.Nie je to vždy pre nich ľahké, no snažia sa ako len vedia.Vďaka veľkej trpezlivosti našich paní učiteliek je ich úsilie ocenené úspechom a pochvalou.
No každý rok od nás odchádzajú deviataci, ktorí sa vyberú každý svojou cestou na stredné školy, ktoré si vybrali.Poskytujú dalej rozvinuté zakládné vzdelanie, ktoré na našej škole získali.Určite sa im bude na ňu dobre spomínať.Veď v škole sa dá zažiť veľa pekných chvíl.Napríklad v rôznych súťažiach, ktoré sa tu stále konajú.
Naša škola je pre nás nevyhnutnou súčasťou.Keby tu totiž nebola, nemohlo by sa tu učiť, deti by ostali doma a nemali by poskytnuté vzdelanie, aké by si zaslúžili. Nebolo by vôbec pekné, keby ľudia ostali hlúpi.Lenže naša škola tu je a my sa musíme snažiť, aby tu aj ostala.Hovorím to preto, lebo niektorí žiaci v škole veľa vecí ničia.Lenže to nie je správne a oni by si to mali uvedomiť.Aby škola ostala v najlepšom stave a mohlo sa tu učiť ďalších 50 rokov a dúfam, že aj viac.
Myslím, že hovorím za všetkých, keď poviem, ako sme radi, že tu našu školu máme a že sme hrdí za všetko dobré, čo nám dala.

nanpay
momo, http://7star.pk/ | 06. ledna 2015
Our commitment is to provide our customers the best shopping experience possible with our personalized customer service at a safe and secure environment. We proudly stand behind the quality of products that we sell because we believe in providing our customers the best quality and affordable fine watches together with excellent customer service We stand behind our products quality and ensure that people can use them without any worries. We even take up the concern of our customers directly to the watch manufacturers if we get any and make sure that watches of concerned people are fixed as quickly as possible.
wow, great, I was wondering how to cure acne naturally. and found your site by google, learned a lot, now i’m a bit clear. I’ve bookmark your site and also add rss. keep us updated.
Great post full of useful tips! My site is fairly new and I am also having a hard time getting my readers to leave comments. Analytics shows they are coming to the site but I have a feeling “nobody wants to be first.
raja
xender , http://www.xenderforpcapp.com | 16. března 2017
I found many new and good post in this website very interesting GREAT job.
Nový příspěvekOchrana proti spamu. Kolik je 2x4?