Dni veľkého účtovania!

Referáty-seminárky.sk » Fórum » nezaradené » Dni veľkého účtovania!

Nadpis: Dni veľkého účtovania!
Datum: 03. února 2011
Dni veľkého účtovania! Kristus kedysi hovoril o príchode Syna Človeka, kresťania očakávajú druhý príchod Krista a židia zase svojho Mesiáša. Hovorí sa o transformačnom procese, o Mayskom kalendári a o roku 2012, o veľkej očiste a poslednom súde, o príchode planéty Nibiru a tak ďalej a tak ďalej. Vo všetkých týchto prípadoch však ide iba o rozdielne pomenovania a rozdielne zrelé pohľady na jedno a to isté. Na dianie, v ktorom na zemi zvíťazí Božia Vôľa! Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1101/dni-velkeho-uctovania
Nadpis: Re: Dni veľkého účtovania!
Datum: 24. dubna 2011
Ak sa nám podarí so zdravou kožou prekonať to kritické obdobie-o ktorom sa píše vo Velkom zúčtovaní-až potom budeme na vlastné oči vidieť a podať svedectvo o následkoch oných predpovedí Lekára Nosterdama, Jasnovidky Vangy, a Mayského kalendára! Pokial predvídanú TRAGEDIU vytvoria prírodné zákonné procesy-voči nímsme BEZMOCNí!!!! A ten poslední súd? To je fikcia-strašiak do maku! Pre mnohých dobrí byznis! Buďme OBJEKTIVNY aj v zmýšlaní nezávislí-slobodní! Zato sme obdarení Ráciou-aby sme sa podla toho i riadili! Konec sveta už i pred nami prekonal každý ZOSNULY! Bol to datum jeho konca! Všetci sme čo sa dlžky života týka LIMITOVANY! Maximálna dlžka života človeka v ideálnich podmienkách je do 135 rokov!Potom už sama opotrebená BUNKA odumiera navždy ako vyčerpaný akumulátor-ktorí už neni schopní Ďalšieho sa dobiťia!!!A k tomu už nenám čo viac dodať! Každého živého čaká skô,alebo neskôr istá smrť!!!! Tak je to so všetkým čo žije i okolo nás!!
Nadpis: Re: Dni veľkého účtovania!
Autor: Neregistrovaný - angelina
Datum: 06. května 2011
Vraj cigánske koleso ktoré má tvar kruhu je výnimočný tým, že ukazuje osud, ktorý sa toči podľa toho, čo sa ,,naň naloží\",,,ak je to dobro, vráti sa, ak je to zlo,vráti sa po čase tiež.Zlaté pravidlo je - nerob druhému, čo nechceš aby robili tebe.Ak naložíme bezmocnosť, vráti sa späť. Racio, nerácio bunky sa môžu obnovovať len ostáva ukryté v tajomne ako. Prečo? lebo všetko ako s ráciom zneužívame, robíme druhému čo sami nechceme aby nám robili. To si zúčtovanie zaslúži od toho, kto na to právo má - Kto pozná tajomstvo obnovy buniek, ten nám ich to aj zúčtuje.